چاپ خبر
دبستان دخترانه آدینه شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷
برگزاری جلسه هدایت تحصیلی ویژه پایه نهم
جلسه هدایت تحصیلی انتخاب رشته برای اولیا پایه نهم با حضور مشاور مدرسه سرکار خانم احمدی در دبیرستان پایندگان برگزار شد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جلسه هدایت تحصیلی و مشاهده عکس ها روی عنوان خبر کلیک کنید.
پایه نهم به دلیل انتخاب رشته از اهمیت بیشتری به نسبت سایر پایه ها برخوردار است.به همین دلیل دبیرستان دخترانه پایندگان برای هدایت تحصیلی اولیا جلسه ای مشاوره ای برای انتخاب رشته دانش آموزان در تاریخ 4 اسفند ماه برگزار کرد.در این جلسه که با حضور اولیا صورت گرفت سرکار خانم احمدی مشاور تحصیلی مدرسه به توضیح راجع به رشته های مختلف در دبیرستان و هنرستان پرداخت.سپس به معرفی رشته های دانشگاهی ناشی از هر رشته دوره دبیرستان پرداخت  تا اولیا محترم اطلاعات بیشتری راجع به رشته های مختلف و دانشگاه ها و در نهایت بازار کار به دست آورند.
در این جلسه رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش نیز به طور کامل به والدین معرفی شد . از آن ها درخواست شد تا با توجه به علاقه مندی و توانایی های دانش آموزانشان آن ها را در فرایند مهم انتخاب رشته هدایت کنند.
امیدواریم که با برگزاری چنین جلساتی برای هدایت تحصیلی هرچه بیشتر دانش آموزان و خانواده بتوانیم عزیزانمان را در امر انتخاب رشته و پیشرفت تحصیلی یاری کنیم.
انتهای پیام/.