3 بهمن 1397

اردوی نوروزی در کرج ؛اردوی مطالعاتی نوروزی

مولف: خانم دبیر   /  دسته: خبرهای مدرسه   /  رتبه دهید:

معمولا از اردوی نوروزی به عنوان بخش مهمی از فرایند موفقیت در کنکور یاد می شود و دانش آموزان موفق تجربه شرکت در این آزمون ها را دارند.اردوی نوروزی کرج نیز با هدف کمک به دانش آموزان کنکوری این شهر در مجموعه هما برگزار خواهد شد.مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما مجموعه ای است شامل 6 مدرسه و آموزشگاه کنکور و تقویتی است از پایه ابتدایی دخترانه با نام گل های هما تا دوره دوم متوسطه پسرانه با نام تفضل را پوشش دهی می کند.مجموعه هما با برگزاری اردوی نوروزی در کرج تصمیم گرفته است که دانش آموزان و داوطلبان را در دوره ی طلایی نوروز پشتیبانی و سازمان دهی کند تا آن ها بتوانند با استفاده از این ایام از سایر رقبای خود پیشی بگیرند.

اهمیت اردوی نوروزی در کرج چیست؟

اهمیت اردوی نوروزی در کرج چیست

شهر های پر جمعیت مانند کرج و تهران هرساله به دلیل جمعیت زیاد داوطلبان زیادی را نیز برای کنکور سراسری دارند و رقابت در این شهر ها بین دانش آموزان بسیار نزدیک است.به گونه ای که سهمیه تعلق گرفته برای پذیرش در کنکور به نسبت منطقه هر داوطلب سنجیده می شود.

به همین دلیل رقابت بین دانش آموزان بسیار زیاد است و آن ها برای کسب رتبه های بهتر تلاش بیشتری می کنند.از جمله نکاتی که می تواند دانش آموزان را در رسیدن به بهترین نتایج یاری کند شرکت در اردوی نوروزی کرج است.

بهترین دانشگاه ها در تهران

بهترین دانشگاه ها در تهران

دلیل دیگر اهمیت اردوی نوروزی در کرج این است که بهترین دانشگاه ها که همه دانش آموزان اشتیاق پذیرفته شدن در آن ها را دارند در تهران و کرج قرار دارند. پذیرفته شدن در این دانشگاه ها به دلیل نزدیکی مکانی برای دانش آموزان کرجی کمی سخت است و رتبه های بهتری را طلب می کند.برای پذیرفته شدن در این دانشگاه ها باید در دسته رتبه های زیر هزار قرار گرفت و این اصلا شوخی نیست.

به همین دلیل شرکت در اردوی نوروزی در کرج اهمیت زیادی دارد چرا که کسانی که در این اردو شرکت می کنند به نسبت سایر دانش آموزان که تعطیلات نوروز خود را صرف استراحت می کنند شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه های تهران و کرج را خواهند داشت.

با توجه به اهمیت اردوی نوروزی در کرج اگر شما تصمیم دارید که از بقیه رقبایتان سبقت بگیرید و در یکی از این اردو ها شرکت کنید ما به شما اردو مطالعاتی نوروزی مجموعه مدارس و آموزشگاه هما را معرفی می کنیم.

اردوی نوروزی در کرج در مجموعه هما

 

اطلاعات کلی اردوی نوروزی در کرج

همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد مجموعه هما تصمیم به برگزاری اردوی نوروزی در کرج برای داوطلبان و دانش آموزان پایه دوازدهم کرده است.روند اجرا این برنامه و اطلاعات کامل مربوط به آن در این قسمت به طور کامل معرفی خواهد شد.

اطلاعات کلی اردوی نوروزی در کرج

برگزاری اردوی مطالعاتی نوروزی برای برای کنکوری ها

اطلاعات زمانی برگزاری اردو

  • تاریخ برگزاری اردو:از دوم فروردین ماه 98 الی 12 فروردین 98؛که طول دوره اردو 10 روزه بوده و به دو نیم دوره 5 روزه تقسیم می شود.
  • دوره اول اردو:از دوم تا ششم فروردین98 شامل 5 روز
  • دوره دوم اردو:از هشتم تا 12 فرودین 98 شامل 5 روز
  • روز های یکم،هفتم و سیزدهم فروردین ماه برای دانش آموزان تعطیل است تا بتوانند استراحت کرده و به دید و بازدید بپردازند.

زمان برگزاری اردوی نوروزی در کرج

محل برگزاری اردو نوروزی در کرج

اردوی نوروزی در کرج مجموعه هما در دو واحد دختران و پسران و برای همه دانش آموزان با یک روند و کیفیت کاری و آموزشی برگزار می شود اما محل برگزاری اردو برای داوطلبان دختر و پسر متفاوت می باشد.

  • آدرس محل برگزاری اردوی مطالعاتی نوروز واحد دختران:کرج-بعد از پل آزادگان-خیابان حسینی پلاک 32
  • آدرس محل برگزاری اردوی مطالعاتی نوروز واحد پسران:کرج-خیابان بهار-نرسیده به پارک شرافت

زمان ثبت نام

برای ثبت نام در اردوی نوروزی در کرج مجموعه هما با ظرفیت محدود تنها تا پایان بهمن ماه فرصت دارید.باید حتما به این نکته اشاره شود که ظرفیت این اردو مطالعاتی محدود است و تنها تعداد 50 نفر می توانند در این برنامه شرکت کنند پس اگر می خواهید که در این اردو شرکت کنید وقت را تلف نکنید و همین حالا با شماره های دفتر مرکزی هما تماس بگیرید.

هزینه اردو

هزینه اردو نوروزی در کرج

هزینه قابل پرداخت برای این اردو تنها مبلغ 595 هزار تومان است که در مقابل اردو های موسسات دیگر بسیار مناسب و به صرفه است.با توجه به نکات و ویژگی هایی که درباره روند اجرایی و ویژگی های اردوی مطالعاتی نوروزی خواهیم گفت خودتان قضاوت کنید که مبلغ هزینه دریافتی در قبال خدمات ارائه شده چگونه است.

از طرفی آن دسته از عزیزانی که پرداخت تمام مبلغ هزینه به صورت یکجا برای آن ها سخت می باشد می توانند مبلغ را قسط بندی کرده  به صورت ماهیانه(تا بازه زمانی مشخص مجموعه)پرداخت کنند.هدف ما از ارائه این خدمات مطابق با شرایط والدین عزیز تنها جلب رضایت هرچه بیشتر آن ها و کمک به رشد تحصیلی و آموزشی کشور عزیزمان است.

در اردوی مطالعاتی نوروزی مجموعه هما چه اتفاقی خواهد افتاد؟

شما به عنوان اولیا یا  دانش آموزان باید بدانید که روند اجرای اردوی نوروزی در کرج چگونه خواهد بود و چه چشم انداز هایی برای آن در نظر گرفته شده است.برای دانستن این که چه اتفاقاتی قرار است در اردوی مطالعاتی بیفتد ادامه توضیحات را مطالعه کنید.

برنامه غذایی

در اردوی نوروزی هما بچه هرروز برنامه صبحانه خواهند داشت که این صبحانه در روز های مختلف متفاوت و صبحانه ای مناسب مطالعه است که تهیه آن ار خود مجموعه به عهده دارد.

برنامه غذایی در اردوی نوروزی در کرج

پس از صبحانه دانش آموزان یک برنامه میان وعده دارند که علاوه بر رفع خستگی رفع گرسنگی کنند و مجموعه برای آن ها میان وعده هایی مقوی و مناسب را فراهم خواهد کرد.هزینه صبحانه و میان  وعده به طور کلی به گردن مجموعه است و دانش آموزان تنها باید ناهار خود را به همراه بیاورند.

فضای مطالعاتی و آزمون

فضای مطالعاتی برای دانش آموزان به دو شکل نیمکت و فرش تهیه شده است تا آن ها احساس راحتی بیشتری کنند.همچنین هرروز از دانش آموزان آزمون گرفته می شود  که این آزمون های روزانه شامل مطالب دروس مطالعه شده در روز های گذشته است.به این شکل و با آزمون های مداوم دانش آموزان می توانند هر روز میزان یادگیری و بازدهی و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند.

ارذوی نوروزی در کرج در مجموعه هما

اردوی مطالعاتی یعنی چه؟

دلیل نام گزاری اردوی نوروزی مجموعه هما به اردوی مطالعاتی نوروزی این است که در این اردو دانش آموزان به صورت برنامه ریزی شده،با نظارت کامل همیاران تحصیلی فقط درس می خوانند و در این اردو برخلاف اردوی نوروزی موسسات دیگر از استاد و آموزش خبری نیست.

شاید بگویید خب این که اصلا خوب نیست.اما باید به شما بگویم که تعطیلات نوروز زمان جمع بندی شماست و نه زمان یادگیری!شما در طول سال تحصیلی زمان داشتید که با شرکت در کلاس های تقویتی ما از اساتید با تجربه و روش های تدریس آن ها استفاده کنید و در ایام تعطیلات به جمع بندی نکات و دروسی که یاد گرفته اید بپردازید.

اردوی مطالعاتی یعنی چه؟

قبول کنید یا نه نوروز دیگر زمان آموزش نیست و در نوروز شما تنها می توانید آموخته های خود را جمع بندی کنید.چون پس از تعطیلات نوروز مدارس دوباره آغاز شده و دانش آموزان درگیر امتحانات میانترم و پایان ترم می شوند و از آنجایی که سوابق تحصیلی تاثیر مستقیم 30 درصدی روی قبولی در کنکور دارند آن ها باید برای امتحانات نهایی خوب درس بخوانند.

برنامه ریزی در اردوی نوروزی

در اردوی نوروزی همیاران تحصیلی به صورت مستقیم به درس خواندن دانش آموزان نظارت می کنند و برای هرروز آن ها برنامه ریزی درسی انجام می گیرد.این برنامه ریزی را برای هر دانش آموز به صورت خاص و با توجه به وضعیت درسی و شرایط اوست.مثلا برای کسی که 5 درس از عربی را مطالعه کرده وکسی که 8 درس عربی را مطالعه کرده برنامه ریزی ها مختلفی صورت می گیرد.

تاریخ 25 تا 29 اسفند زمانی که اکثر دانش آموزان آن را تلف می کنند اما مجموعه هما و مشاوران و همیاران این مجموعه این زمان را به نامه ریزی مطالعاتی دانش آموزان به همراه خود آن ها اختصاص می دهند تا به این شکل از روزهای پر هیاهویی که کسی به آن ها توجه نمی کند بیشترین استفاده راد ببرند.

برنامه ریزی در اردوی نوروزی در کرج

تفاوت عمده اردوی نوروزی در کرج مجموعه هما با سایر موسسات

بزرگترین تفاوتی که در اردو مطالعلاتی هما با سایرین وجود دارد این است که مشاور تحصیلی و همیاری دانش آموزان از یک هفته قبل از تعطیلات آغاز شده و تا دو هفته بعد از تعطیلات ادامه دارد و دانش آموزان از طرف همیاران حمایت می شوند.

وظیفه همیاران تهیه یک برنامه مناسب با توجه به رایط و روحیات دانش آموزان و بررسی روند پیشرفت آن ها و مطالعه آن ها می باشد که همیاران هما می توانند بهترین برنامه به دانش آموزان بدهند.

سخن آخر

امیدواریم که بتوانیم با انجام چنین فعالیت هایی مانند اردوی نوروزی در کرج خدمات بهتر و بیشتری را به شما عزیزان ارائه دهیم و سبب رضایت خاطر شما باشیم و بتوانیم بهترین های کنکور را پرورش داده و آینده ی عزیزان مان را تامین کنیم.

 

تعداد مشاهده (237)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اردوی نوروزی در کرج ؛اردوی مطالعاتی نوروزی"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید