18 آذر 1397

معرفی مدرسه راهنمایی پایندگان

مولف: خانم دبیر   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

معرفی مدرسه راهنمایی پایندگان

به عنوان معرفی بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج باید خاطر نشان کرد که مجموعه مدارس هما در پایه متوسطه اول دخترانه در کرج مشغول به فعالیت است که یکی از بهترین مدارس در این پایه در شهر کرج دارا می باشد.

به نظر شما یک مدرسه راهنمایی دخترانه خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟چگونه می توان بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج را شناخت و در آن ثبت نام کرد.در ادامه به توضیح ویژگی های بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج در مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما می پردازیم.

مدرسه راهنمایی دخترانه پایندگان

در معرفی بهترین مدرسه راهنمایی دخترانه کرج در مجموعه مدارس هما می توان به مدرسه راهنمایی دخترانه پایندگان را اشاره کرد که به عنوان مدرسه راهنمایی غیر دولتی دخترانه در کرج فعالیت می کند.در این قسمت به معرفی کامل بخش ها و ویژگی های مدرسه پایندگان می پردازیم.

ویژگی های بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج

آزمایشگاه تخصصی

 • برخلاف اکثر مدارس دوره اول متوسطه که امکانات سطحی و کاملا معمولی را ارائه می دهند مدرسه پایندگان مجموعه مدارس هما امکانات و تجهیزات فوق العاده ای را داراست که از جمله آن ها می توان به آزمایشگاهی تخصصی و مجهز اشاره کرد.

آزمایشگاه-تخصصی-مجموعه مدارس هما

وجود آزمایشگاه تخصصی در مدرسه متوسطه اول پایندگان سبب می شود دانش آموزان مطالب علمی را به خوبی و به صورت عملی فرا بگیرند و به نسبت دانش آموزان هم رده خود در مدارس دیگر سطح علمی و تجربی بیشتری داشته باشند.استفاده از آزمایشگاه زیر نظر معلمان و به صورت کاملا مطمئن انجام می شود تا دانش آموزان بتوانند با آگاهی کامل و امنیت آزمایش های خود را انجام دهند.

اهمیت درس زبان در بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج

 • در بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج یعنی مدرسه پایندگان به درس زبان اهمیت زیادی داده می شود.در این مدرسه کلاس زبان یک زنگ بیشتر از سایر مدارس متوسطه است.به دلیل این که درس زبان امروزه در کشور ما جایگاه ویژه ای دارد و خوب یاد گرفتن آن برای همه به ویژه دانش آموزان مقاطع پایه بسیار ضروری است.

اهمیت کلاس زبان-مجموعه مدارس هما

اهمیت زنگ ورزش

 • ساعات ورزش از مهم ترین ساعات درسی و پرورشی دانش آموزان است که در بیشتر مدارس به آن اهمیت داده نمی شود.به خصوص در فصل زمستان که هوا سرد شده و برف و باران می بارد مدارس نمی توانند از حیاط برای ساعات ورزش دانش آموزان استفاده کنند.در نتیجه زنگ ورزش در تمام طول زمستان تعطیل میشود.
در بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج "پایندگان",مدرسه دانش آموزان را برای ساعات ورزش به سالن ورزشی می برد.تا علاوه بر برگزاری ساعت ورزش در تمامی طول سال به ویژه زمستان ها,دانش آموزان به صورت اصولی,مداوم و حرفه ای فعالیت بدنی و آمادگی جسمانی داشته باشند و از زنگ ورزش لذت ببرند.

این امر سبب علاقه مندی هرچه بیشتر دانش آموزان به ورزش شده و راه کسب موفقت در رشته ها و مسابقات ورزشی را برای آن ها هموار می سازد.

اهمیت-ورزش-در بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج

معلمان متخصص

 • از ویژگی های مهم بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج می توان به اختصاصی و زبده بودن معلم هر درس اشاره کرد.به این معنی که معلم ورزش در  مدرسه پایندگان تحصیلات تخصصی در رشته های ورزشی و آمادگی جسمانی دارد و در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند.
 • در اختصاصی بودن معلم هر درس می توان به درس علوم پایه متوسطه اشاره کرد.در مدرسه متوسطه دوره اول پایندگان معلم علوم وجود ندارد,بلکه برای هر بخش از کتاب علوم یعنی "فیزیک" شیمی"زیست شناسی" و "زمین شناسی" معلمی با تحصیلات تخصصی همان درس مشغول به فعالیت است.

در سایر مدارس متوسطه اول یک معلم علوم وجود دارد که ممکن است در یکی از درس های نام برده شده تخصص داشته باشد اما باید مباحث تمامی دروس را به دانش آموزان آموزش دهد.در این صورت بازدهی دانش آموزان در این دروس به شدت کاهش می یابد.همچنین نمی توانند علاقه مندی خود را برای انتخاب رشته به راحتی بیابند.

 بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج

وجود همیار

 • از دیگر مزایای بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج در مجموعه مدارس هما می توان به وجود همیار در مدرسه اشاره کرد.همیار مسئولیت پشتیبانی درسی و بررسی پیشرفت و افت تحصیلی دانش آموزان را بر عهده دارد.

دفتر برنامه ریزی

 • در مدرسه پایندگان هر دانش آموز دارای یک دفتر برنامه ریزی است که برنامه ریزی های درسی خود را به صورت روزانه در آن دفتر یادداشت می کند.دفتر برنامه ریزی هر روز توسط همیاران دانش آموزان مشاهده و بررسی می شود و گزارش بررسی و آنالیز تحصیلی دانش آموزان در اختیار خانواده هایشان قرار می گیرد.

اهمیت زنگ پرورشی در بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج

 • زنگ پرورشی در پایندگان اهمیت ویژه ای دارد.کادر این مدرسه بر این باورند که مسائل پرورشی مانند مسائل آموزشی لازم و ضروری هستند و باید به آن ها توجه شود.در تمامی مدارس دوره های متوسطه زنگ پرورشی نادیده گرفته می شود و زمان این کلاس  را به دروس دیگر و یا برگزاری امتحان اختصاص می دهند. این مسئله سبب می شود که دانش آموزان تنها آموزش دیده و هرگز پرورش نیابند و از لحاظ اخلاقی و رفتاری رشد و نمو نکنند.

اهمیت زنگ پرورشی در مدرسه پایندگان

خوشبختانه در مدرسه پایندگان کلاس پرورشی در ساعات مربوط به خود برگزار می شودو دانش آموزان در این کلاس به یادگیری مهارت های زندگی می پردازند.معلم پرورشی در این مدرسه تخصص ویژه در زمینه مشاوره و آموزش مهارت های زندگی دارد و می تواند تاثیر زیادی بر دانش آموزان بگذارد.

شرکت در کلاس های تقویتی

 • مجموعه هما دارای مدارس و آموزشگاه های کنکور و تقویتی است که در تمامی مقاطع و پایه ها مشغول به فعالیت هستند.استفاده از کلاس هاس آموزشگاه تقویتی هما برای دانش آموزان مدرسه متوسطه اول پایندگان به صورت رایگان است که این یکی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد مجموعه هما به شمار می آید.

خدمات مشاوره

 • وجود مشاوره در مدرسه برای همه ی پایه ها از مهم ترین ویژگی بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج می باشد.اهمیت مشاوره برای پایه نهم به علت انتخاب رشته بیشتر از سایر پایه هاست.به همین دلیل در این سال مشاوران با تجربه هما خدمات مشاوره ای بیشتر وتخصصی تری را به دانش آموزان و خانواده هایشان ارائه می دهند.

اهمیت درس حرفه و فن

 • اهمیت دادن به درس حرفه و فن برخلاف دیگر مدارس از ویژگی های بارز بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج پایندگان می باشد.توجه به این درس برای دانش آموزانی که علاقه مند به رشته های هنرستانی و کارودانش هستند اهمیت بسیاری دارد و به طور کلی جدیت در تدریس و فعالیت های درس حرفه و فن می تواند علاقه مندی و توانایی های عملی دانش آموزان را شکوفا کند.

اهمیت درس حرفه و فن

سایر موارد و امکانات موجود در بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج عبارتند از:

 • اردو های آموزشی
 • کلاس های هوشمند
 • مدیریت منظم
 • شرکت در مسابقات و همایش ها
 • فضای آموزشی مناسب و مساعد
 • استفاده از کادر تخصصی
 • و....

مدرسه متوسطه اول دخترانه پایندگان به عنوان بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه کرج سعی دارد که با ارائه بهترین خدمات و امکانات فضای آموزشی مناسبی را برای فرزندان عزیز شما فراهم آورد بتواند رضایت شما جلب کند.امید است که بتوانیم در زمینه تحصیلی خدمت گذار شما عزیزان باشیم.

منبع:

بهترین مدرسه راهنمایی دخترانه کرج

تعداد مشاهده (642)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "معرفی مدرسه راهنمایی پایندگان"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید