11 آذر 1397

معرفی مدرسه ابتدایی دخترانه گل های هما

مولف: خانم دبیر   /  دسته: خبرهای مدرسه   /  رتبه دهید:
1/9

معرفی مدرسه ابتدایی دخترانه گل های هما

 
 
 
در معرفی بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج مجموعه مدارس و آموزشگاه های هما توانسته است که به عنوان یکی از بهترین مجموعه مدارس خود نمایی کند.مجموعه هما شامل 6 مدرسه و آموزشگاه های تقویتی و کنکور در شعبات دخترانه و پسرانه است.مدرسه ابتدایی مجموعه هما با نام گل های هما در کرج در حال فعالیت است و توانسته است رضایت بسیاری از خانواده ها را به خود جلب کند.
به همین منظور در این قسمت تصمیم گرفته ایم تا به معرفی مدرسه ابتدایی گل های هما بپردازیم.برخی از ویژگی های مهم آن را بیان کنیم و گل های هما را به عنوان بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج به شما پیشنهاد دهیم تا فرزندان دلبندتان را با خیال راحت به مدرسه بفرستید.
ویژگی های بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج” گل های هما”
 
گل-های-هما-بهترین-مدرسه-ابتدایی-دخترانه-کرج
 
مسئله تحصیل برای همه خانواده ها بسیار مهم است و آن ها سعی دارند که فرزندانشان را به بهترین مدرسه ها بفرستند و از این طریق آینده تحصیلی و شغلی آن ها را تضمین کنند.انتخاب بهترین مدرسه ابتدایی نیز یکی از مهم ترین انتخاب ها برای خانواده می باشد.چرا که پایه دبستان,پایه ای بسیار مهم و ریشه ای در زمینه آموزش دانش آموزان می باشد.
می خواهیم به برخی از ویژگی های مدرسه ابتدایی دخترانه گل های هما بپردازیم.
وجود سالن ورزشی
همانطور که می دانید ورزش برای سلامتی بسیار مفید بوده و اهمیت بسیار زیادی در زندگی و سلامتی ما دارد.ورزش کردن از سنین کودکی باعث رشد بهتر بچه ها,شادابی و سرزندگی آن ها و علاقه مندی آن ها به فعالیت های جسمانی می شود.به همین منظور آموزش و پرورش زنگی را با عنوان زنگ ورزش در برنامه کلاس های دانش آموزان مقاطع پایه قرار داده اند.
مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که اکثر مدارس ابتدایی به زنگ ورزش و لزوم فعالیت جسمانی بچه ها اهمیت چندانی نمی دهند و به خصوص در فصل زمستان به علت شرایط آب و هوایی نامناسب به کلی ساعت ورزش را کنسل می کنند.
از ویژگی های بسیار مهم مدرسه گل های هما وجود سالن ورزش در محوطه مدرسه برای دانش آموزان است که میزان توجه مسئولین این مدرسه را به ورزش کردن و سلامتی بچه ها نشان می دهد.دانش آموزان مدرسه گل های هما می توانند در تمامی فصول سال در سالن ورزشی موجود در مدرسه ورزش و بازی کنند و ساعات ورزش خود نهایت لذت را ببرند.
 
دفتر روزنگار
دفتر-روزنگار-بهترین-مدرسه-ابتدایی-دخترانه-کرج
 
از دیگر ویژگی های بارز بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج می توان به دفتر روزنگار برای دانش آموزان اشاره کرد.این دفتر یک دفتر برنامه ریزی است که در اختیار دانش آموزان قرار گرفته و هر روز توسط آن ها طبق برنامه ریزی های انجام شده تکمیل می شود.
این دفاتر به صورت روزانه توسط معلمان و همیاران دانش آموزان بررسی می شود و نتیجه این بررسی ها به صورت کامل در اختیار خانواده ها قرار می گیرد تا از روند پیشرفت یا افت تحصیلی فرزندانشان مطلع شوند.
طرح کیف در مدرسه
طرح کیف در مدرسه بدون شک یکی از بهترین نکات منحصر به فرد در بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج گل های هما می باشد.کیف در مدرسه ویژه دانش آموزانی است که والدین آن ها شاغل هستند و نمی توانند در هنگام تعطیلی مدرسه به دنبال فرزندشان بیایند یا ساعت زیادی از روز را در خانه نیستند و رسیدگی به وضعیت درسی فرزندشان برای آن ها کمی مشکل است.
گل های هما طی این طرح تصمیم گرفته است که آن دسته از دانش آموزانی که چنین شرایطی دارند را تا ساعت ۴ بعد از ظهر در مدرسه نگه دارد و به تکالیف آن ها رسیدگی کند.دانش آموزان می توانند تا ساعت ۴ در مدرسه مانده و تکالیف روزانه خود را در کنار دوستانشان انجام دهند.به این شکل هم مدت زیادی را تنها نبوده اند,هم به تکالیفشان رسیده اند و هم والدین آن ها با خیالی آسوده می توانند به کارهایشان رسیدگی کنند.
کلاس های هوشمند

کلاس-های-هوشمند-بهترین-مدرسه-ابتدایی-دخترانه-کرج
هوشمند سازی مدارس طرحی است که به تازگی وارد سیستم آموزشی کشور ما شده است و اکثر مدارس کرج در مقاطع دوره اول متوسطه یا دوره دوم متوسطه کلاس های خود را هوشمند کرده اند.اما هوشمند سازی کلاس های پایه دبستان تاکنون در دستور کار مدارس زیادی قرار نگرفته است.
جالب است که بدانید مجموعه مدارس هما در تمامی پایه ها دارای کلاس های هوشمند است.این ویژگی در مدرسه ابتدایی گل های هما نیز وجود دارد و دانش آموزان از مقطع ابتدایی با سیستم های هوشمند و تکنولوژی آشنا می شوند و از آن ها استفاده می کنند.
اختصاصی بودن معلم هر درس
 
اختصاصی بودن معلم هر درس
 
معمولا در پایه ابتدایی به تخصصی بودن معلم با درس مورد تدریس آن اهمیت نمی دهند و یک معلم که تحصیلات عمومی دارد به تدریس تمامی دروس می پردازد.
ولی در بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج گل های هما هر درس معلم اختصاصی خود را دارد.برای مثال معلم هنر در این مدرسه تحصیلات تخصصی در زمینه نقاشی دارد.این ویژگی به رشد و بالندگی استعداد دانش آموزان کمک زیادی می کند و سبب علاقه مندی درست آن ها به هر درس می شود.
بهترین آموزشگاه تقویتی
از دیگر ویژگی های بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج می توان به برگزاری کلاس های تقویتی پایه دبستان در آموزشگاه تقویتی هما اشاره کرد.دانش آموزان پایه ابتدایی مدارس هما در صورت ضعف در هر درس و نیاز به آموزش بیشتر می توانند به صورت رایگان در آموزشگاه تقویتی هما ثبت نام کرده و از کلاس های آن استفاده کنند.
سایر ویژگی های بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج
 
پایه-ششم-دفتر-روزنگار-بهترین-مدرسه-ابتدایی-دخترانه-کرج
 
مدرسه گل های هما ویژگی های قابل ذکر بسیاری دارد که به بارز ترین آن ها به صورت توضیحی اشاره شد.اما این ویژگی ها به نکات ارائه شده خلاصه نمی شود و نکات دیگری نیز وجود دارد.با هم به سایر آن ها اشاره می کنیم:
  • اردوهای آموزشی برای تقویت روحیه تیمی و ایجاد انگیزه در دانش آموزان
  • موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسان به مدرسه
  • سرویس رفت و آمد برای آن دسته از دانش آموزانی که از فاصله های دورتری به مدرسه می آیند
  • انجمن اولیا و مربیان بسیار فعال و دلسوز
  • اطلاع رسانی اخبار مدرسه در شبکه های مجازی
  • فضای بزرگ آموزشی و حیاط
  • اهمیت درس پرورشی و فعالیت های پرورشی برای دانش آموزان
  • آموزش مهارت های زندگی متناسب با پایه دانش آموزان در ساعات پرورشی
  • و…
شایان ذکر است که اولیا دانش آموزان سال های گذشته رضایت صد در صدی نسبت به فعالیت ها و نتایج این مدرسه داشته اند.
اگر علاقه مند به ثبت نام دانش آموزان ابتدایی دختر خود در بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج هستید,می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا به صورت حضوری به دفتر دبستان مراجعه کنید.
منبع:

 

[ اطلاعات بیشتر ...]

تعداد مشاهده (865)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "معرفی مدرسه ابتدایی دخترانه گل های هما"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید