23 تیر 1398

بهترین مدرسه پیش دبستانی دخترانه در کرج

مدرسه پیش دبستانی گلهای هما در استان البرز

در صورتی که ساکن این استان و شهر کرج هستید، مجموعه ی ما با برخورداری از کادر مجرب آموزش و پرورشی، بهترین انتخاب شما خواهد بود؛ چرا که دیدگاه مسئولین و مدیریت این مرکز بر پایه فراهم سازی بستر مناسب برای استفاده از مهارت ها و توانایی های یکایک دانش آموزان و به ظهور رساندن این توانایی ها، استوار می باشد و به همین دلیل سعی کرده ایم که تمامی فاکتور های مد نظر والدین ارجمند را به عنوان ویژگی های مثبت و اساسی، به مدرسه پیش دبستانی گلهای هما  بیفزاییم؛ بنابراین شک نداشته باشید که به عنوان بهترین مدرسه پیش دبستانی دخترانه در کرج در نوع عملکرد و سیستم اموزشی و امکانات، بی نظیر خواهیم بود. یکی از مهم ترین اهداف ما این است که با تلاش مسئولین و همچنین همکاری دانش آموزان، زمینه های لازم برای شکوفایی خلاقیت های آنان را مهیا نماییم. توجه داشته باشید که مدارس توسعه یافته، پایه ی توسعه همه جانبه یک جامعه است و اگر دانش آموزان در شروع زندگی تحصیلی خود با همکاری اولیا ومربیان، در مسیر درست قرار بگیرند؛ به طوری که از حضور در کلاس های مدرسه احساس شادی و سرور کنند،می توان گفت آن جامعه در آینده خوشبخت تر خواهد بود و به اهدافش نزدیک تر می گردد، از این رو مدرسه پیش دبستانی  گلهای هما  معتقد است که باید کودکان را مطابق با برنامه ریزی درست، برای رسیدن به پاسخ هایی مناسب جهت داشتن زندگی بهتر آماده کرد و شیوه ی صحیح زیستن را به آنان آموخت. به یاد داشته باشیم که آموزش و کسب سواد و دانش تنها یک بخش از زیستن هر انسانی است و رسالت یک مدرسه، بسیار فراتر از این حد می باشد.  

پایه پیش دبستان مدرسه گلهای هما در کرج

معرفی پایه پیش دبستانی

مجموعه ی ما با هدف ارائه خدمات آموزشی بهتر و جامع تر، نسبت به برگزاری دوره های پیش دبستانی در استان البرز اقدام نموده است و امیدواریم که بتوانیم فراهم کننده ی رضایت دانش آموزان و والدین آنان باشیم. همانطور که می دانید، آموزش پرورش ثبت نام در پایه پیش دبستانی را ضروری اعلام کرده است و اگر تا به حال به ضرورت شرکت در این دوره پی نبرده اید لازم است بدانید که این دوره دروازه ورود کودک شما به مدرسه می باشد. با گذراندن پایه پیش دبستان و کسب آمادگی های لازم، فرزند شما به اینکه بدون والدین خود ساعت ها در یک محیط آموزشی بماند  و مطالب جدید یاد بگیرد و با هم سن و سالان خود ارتباطات اجتماعی و دوستانه داشته باشد عادت خواهد کرد و هم چنین راحت تر می تواند با قوانین یک محیط اموزشی نظیر ( مدرسه پیش دبستانی گلهای هما در کرج ) و نحوه درس خواندن و دروسی که در اینده باید آنها را یاد بگیرد، ارتباط برقرار کند؛ بنابراین این پایه ی آموزشی را به عنوان مقدمه ای برای ورود به زندگی تحصیلی فرزندتان، جدی بگیرید.

ارائه ی مشاوره رایگان در بهترین مدرسه پیش دبستانی دخترانه در کرج

 

در صورتی که ساکن استان البرز هستید و قبل از ثبت نام دختر دلبندتان در این پایه ی تحصیلی نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی دارید، می توانید به صورت حضوری از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید و با دیدی بازتر و با آگاهی کامل نسبت به شرایط و امکانات مجموعه، تصمیم گیری نمایید. طبیعتا با سپری شدن این پایه ی تحصیلی، ذهن فرزند شما با استفاده از شیوه های نوین آموزشی و راهکارهایی که معلمان دلسوز و با تجربه در اختیار وی قرار می دهند، آماده سازی خواهد شد. شما والدین گرامی مطمئن باشید که گذراندن پایه پیش دبستانی در مدرسه گلهای هما برای فرزندتان ضروری است و تاثیرات بسیار مثبتی بر پیشرفت ذهنی و افزایش هوش  وی خواهد داشت.

https://search3.openobjects.com/mediamanager/newcastle/repository/images/heaton_manor_pre_school_jpg/heaton_manor_pre_school_display.jpg

 

مهم ترین ویژگی ها و امکانات مدرسه دخترانه گلهای هما در کرج

 • حرکت به سمت مدرسه مجازی با استفاده از فناوری اطلاعات کاربردی ( مدرسه هوشمند )
 • همکاری با آموزگاران و مربیان با تجربه و حرفه ای
 • برگزاری کلاس های نقاشی و خوشنویسی
 • برگزاری اردو های علمی، آموزشی و تفریحی
 • برگزاری جلسات مشاوره خانواده توسط روانشناسان مجرب
 • آموزش منطبق با طرح درس ویژه آموزش و پرورش برای پایه پیش دبستان
 • سرویس ایاب و ذهاب به تمام نقاط شهر کرج
 • دارای سالن سرپوشیده ی ورزشی
 • دارای امکانات ازمایشگاهی
 • آموزش آداب اجتماعی و مهارت های زندگی
 • برگزار کننده ی طرح کیف در مدرسه برای اولیای شاغل
 • ارائه دهنده ی میانوعده های سالم و گرم
 • مجری طرح تدبیر
 • تحلیل و پیگیری کامل پروژه کره زمین
مولف: خانم دبیر
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1